تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

ساماندهی مسافربرهای شخصی درون و برون شهری خرم‌آباد ، ضرورتی انکار ناپذیر

  وجود مسافربرهای شخصی درون‌شهری و برون شهری در خرم‌آباد افزایش بار ترافیکی را به دنبال داشته است.
   به نقل از همشهری، مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری خرم‌آباد با اشاره به حضور مسافربرهای شخصی برون شهری گفت: علاوه بر وجود مسافربرهای شخصی که درون شهر به جابه‌جایی مسافران اقدام می‌کنند با معضل مسافربرهای برون شهری هم مواجه هستیم.
  «هدایت الله دالوند» افزود: این موضوع به یکی از چالش‌های حمل و نقل خرم‌آباد تبدیل شده است.
  وی ادامه داد: درحالی که استفاده از حمل و نقل عمومی امنیت مسافران را در پی دارد اما شاهد جابه‌جایی مسافران برون شهری از طریق خودروهای شخصی هستیم.
  مدیر عامل سازمان پایانه‌های شهرداری خرم‌آباد اظهار کرد: میدان 22 بهمن محل تجمع تعداد زیادی خودروهای شخصی برای جابه‌جایی مسافرانی است که قصد رفتن به شهرستان‌های سلسله و دلفان را دارند.
  دالوند بیان کرد: این تجمع برای مغازه‌داران و خانه‌های مسکونی ایجاد مزاحمت می‌کند.
  وی عنوان کرد: میدان بسیج هم با وجود ترمینال شرق اما شاهد تجمع خودروهایی است که کار جابه‌جایی مسافران برون‌شهری را انجام می‌دهند که با سروصدای ایجاد شده سبب آلودگی صوتی می‌شوند.
  این مقام مسئول افزود: میدان امام حسین (ع) هم محل تردد مسافربرهای شخصی برای جابه‌جایی مسافرانی است که قصد عزیمت به شهرستان‌های پل‌دختر یا خوزستان را دارند.
  دالوند اظهار کرد: این کار با خطر انداختن امنیت مسافران به معضل ترافیک هم دامن زده است.
   وی بیان کرد: ابزارهای قانونی برای مقابله با مسافربرها وجود دارد اما واقعیت این است که خود شهروندان هم نباید به این کار تن دهند.
  مدیر عامل سازمان پایانه‌های شهرداری خرم‌آباد افزود: مسافران برای پرداخت هزار یا 2 هزار تومان کرایه کمتر حاضر به استفاده از مسافربرهای شخصی می‌شوند بدون این‌که به عواقب و نتایج نامطلوب آن واقف باشند.
  دالوند معتقد است: فرهنگ سازی از طریق رسانه‌ها می‌تواند در رفع این مشکل مؤثر باشد و علاوه بر آن قوانین باید سخت‌گیرانه اجرایی شود.


  گژک
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : شخصی ,مسافربرهای ,مسافران ,خرم‌آباد ,جابه‌جایی ,برون ,مسافربرهای شخصی ,برون شهری ,جابه‌جایی مسافران ,شهرداری خرم‌آباد ,پایانه‌های شهرداری ,
  ساماندهی مسافربرهای شخصی درون و برون شهری خرم‌آباد ، ضرورتی انکار ناپذیر

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 31 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر